<prior page 1 next page>
1st PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Gene Tadlock For When Will It End OCT-2020.jpg
1st PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Kathy Biggs For Quarantined Southernmost Buoy Key West OCT-2020.jpg
1st PrizeAssigned Pictorial In Class 2 By Sharon Hammesfahr For COVID Fingers OCT-2020.jpg
1st PrizeAssigned Pictorial In Class 3 By Margaret Udinski For Oh NoNot The Beach OCT-2020.jpg
1st PrizeCreative In Class 1 By Stan Divorski For Blooming Profusion OCT-2020.jpg
1st PrizeCreative In Class 2 By George Rosenberg For BARKING UP THE RIGHT TREE OCT-2020.jpg
1st PrizeCreative In Class 3 By John Whitmore For Hallowed Ground OCT-2020.jpg
1st PrizeNature In Class 1 By Gene Tadlock For Open Wide OCT-2020.jpg
1st PrizeNature In Class 2 By Cathy Forthuber For The Answer My Friend OCT-2020.jpg
1st PrizeNature In Class 2 By Chuck Payette For En Garde OCT-2020.jpg
1st PrizeNature In Class 2 By Douglas Miller For Nectaring For The Journey South OCT-2020.jpg
1st PrizeNature In Class 3 By Thomas (TJ) Williams For Baby Oyster Catcher OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 1 By Marie Roberts For Artisan  Jamestown Settlement OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 2 By George Rosenberg For UP UP AND AWAY  Launch From Wallops Isl OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 2 By Scott Becque For Taking A Break OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 3 By George Hudson For Bangalore Palace OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 3 By Joanne Tramposch For Early Bird Gets The Worm OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Color In Class 3 By John Hoyt For Long Exposure Sunrise OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Mono In Class 1 By Dorine Maclauchlan Losasso For Winter OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Mono In Class 2 By John Engle For The Mighty Roar OCT-2020.jpg
1st PrizeOpen Mono In Class 3 By Carol Ward For Steamed OCT-2020.jpg
2nd PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Gene Tadlock For When Will It End OCT-2020.jpg
2nd PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Kathy Biggs For Quarantined Southernmost Buoy Key West OCT-2020.jpg
2nd PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Lorie Hartsig For Closed OCT-2020.jpg
2nd PrizeAssigned Pictorial In Class 2 By Chuck Payette For Fashion Wins In The Pandemic OCT-2020.jpg
2nd PrizeAssigned Pictorial In Class 3 By Michel Vitiello For 2020 The Uninvited Guest OCT-2020.jpg
2nd PrizeCreative In Class 1 By Stan Divorski For Blooming Profusion OCT-2020.jpg
2nd PrizeCreative In Class 2 By George Rosenberg For BARKING UP THE RIGHT TREE OCT-2020.jpg
2nd PrizeCreative In Class 3 By Michel Vitiello For Zephyranthes OCT-2020.jpg
2nd PrizeNature In Class 1 By Rich Giannola For Bad Day For The Fish OCT-2020.jpg
2nd PrizeNature In Class 3 By Nancy Powell For Locked And Loaded OCT-2020.jpg
2nd PrizeNature In Class 3 By Warren Bouton For Out Of My Way Im Hungry OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Color In Class 1 By Dorine Maclauchlan Losasso For Stranded OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Color In Class 1 By Kathy Chartier For Morning Lift Off In Albuquerque OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Color In Class 2 By Marie Corbin For Well Worth The Ride OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Color In Class 3 By Jeffrey Johnson For Horsemen  Festival Of Sours Tunisia OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Color In Class 3 By Kenneth Arni For Trick Or Treat OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Mono In Class 1 By Stan Divorski For Knot OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Mono In Class 2 By Scott Becque For Neowise OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Mono In Class 3 By Dan Laughman For The Dunlins OCT-2020.jpg
2nd PrizeOpen Mono In Class 3 By Mark Cohen For The Watering Hole OCT-2020.jpg
3rd PrizeAssigned Pictorial In Class 1 By Lorie Hartsig For Closed OCT-2020.jpg
3rd PrizeAssigned Pictorial In Class 2 By Linda Villamor For SelfIsolation OCT-2020.jpg
3rd PrizeAssigned Pictorial In Class 3 By Warren Bouton For Mask Zone Reality Or A Bad Dream OCT-2020.jpg
3rd PrizeCreative In Class 3 By Deb Payette For Floral Impression OCT-2020.jpg
3rd PrizeNature In Class 1 By Kathy Chartier For Its A Long Way Down OCT-2020.jpg
3rd PrizeNature In Class 3 By Margaret Udinski For New Life On The Savannah OCT-2020.jpg
3rd PrizeNature In Class 3 By Mary Lu Pool For Caribbean Abstract OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 1 By Jim Cotter For Gordon Pond Moonrise OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 1 By Rich Giannola For Almost Asleep OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 2 By Douglas Miller For Cascade Of Light OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 2 By Sharon Hammesfahr For Tango Gear OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 3 By Deb Payette For Finding Focus OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Color In Class 3 By Mary Lu Pool For Maasai  Northern Tanzania OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Mono In Class 1 By Herb Muktarian For Waiting For Fish OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Mono In Class 1 By Marie Roberts For Nazarę Portugal OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Mono In Class 2 By Suzanne Kricker For Alcove At Pine Leaves Farm OCT-2020.jpg
3rd PrizeOpen Mono In Class 3 By Anne Rhoads For Cabin By The Sea OCT-2020.jpg
Use the back arrow to return to menu or the HOME key at the top left